Wizzair - Wizzair.com letenky

Letenky na Královna.cz >>

(online prodej letenek desítek leteckých společností včetně nízkonákladových dopravců, např. Smart Wings a dalších)

Pod vedením generálního ředitele společnosti Józsefa Váradiho se spojilo šest profesionálních úspěšných lidí, kteří založili v červnu roku 2003 maďarskou leteckou společnost Wizzair.

V současné době vlastní Wizzair.com 11 provozních základen s nabízenými 150 lety z Katovic, Varšavy, Gdaňska, polské Poznaňi, Budapešti, Sofie, Bukurešti, rumunské Kluži a Timisoary, Kyjeva a z Prahy.

Z Prahy létají přímé spoje například do Barcelony, Bruselu, Burgasu, Liverpoolu, Londýna, Madridu, Neapole, Paříže nebo Říma.

Díky využití nejnovějších technologií poskytuje Wizzair.com nadstandardní služby za mimořádně výhodné ceny, které zpříjemňují pasažérům cestování. Společnost Wizzair se vždy snaží maximálně vyjít zákazníkům vstříc, aby se pokaždé na palubě letadla cítili bezpečně a pohodlně.

Společnost Wizzair vlastní nejnovější typy letadel Airbus A320, které jsou vybaveny špičkovými technologiemi, o které se starají uznávané servisní společnosti.

Cestující si mohou zakoupit letenky sami sobě nebo i ostatním (celkem do 24 osob) přes internetové služby nebo se obrátit na telefonické centrum společnosti Wizzair.com, kde vám ochotně pomohou a poradí zaměstnanci Wizzair.com. Samozřejmostí je i rezervování letu přímo osobně v cestovní kanceláři společnosti Wizzair.com.