Smartwings.cz - Smart Wings letenky

Letenky na Královna.cz >>

(online prodej letenek desítek leteckých společností včetně nízkonákladových dopravců, např. Smart Wings a dalších)

Smart Wings je nízkonákladový letecký dopravce založený v roce 2004 společností Travel Service a.s, která je v současné době největším charterovým dopravcem v České republice. Travel Service a.s je největší soukromá letecká společnost v České republice Hlavní základnu má Smart Wings přímo na pražském letišti Ruzyně. V minulém roce využilo služeb Smart Wings více než 1.8 miliónů cestujících, a to v České republice i Maďarsku, kde má Smart Wings dceřinou společnost.

Společnost Smart Wings se snaží nabídnout zákazníkům příjemné lety za velmi atraktivní ceny a ty nejlepší bezpečnostní standarty.

Letecká společnost Smart Wings provozuje lety do více jak 30 lákavých míst v Evropě. Z Prahy se můžete se Smart Wings podívat do destinací jako je Barcelona, Heraklion, Ibiza, Malaga, Neapol, Rhodos, Řím, Tenerife, Paříž, Split, Zakynthos. V České republice můžete využít i přímé letecké spoje z Brna (Burgas, Heraklion, Rhodos, Soluň, Lesbos, Las Palmas, Moskva, Malaga, Larnaka) a Ostravy (Heraklion, Larnaka, Malaga, Preveza, Rhodos).