Ryanair / Ryanair.com / Ryanair.cz

Letenky na Královna.cz >>

(online prodej letenek desítek leteckých společností včetně nízkonákladových dopravců, např. Smart Wings a dalších)

Irská nízkonákladová letecká společnost Ryanair.com.com, která byla založena v roce 1985 sídlí v Dublinu. Ryanair.com má více jak 30 leteckých základen po celé Evropě s flotilou zhruba 150 letadel Boeing 737-800. Hlavní základna společnosti se nachází na londýnském letišti Stansted. První úspěšný let byl uskutečněn mezi městy Dublin a Londýn.

Dnes patří Ryanair.com mezi největší a nejznámější nízkonákladové společnosti na světě. Ročně přepraví Ryanair.com přes 42.5 miliónů pasažérů. Již od svého začátku působení nabízí Ryanair.com levné letenky oproti jiným běžným leteckým společnostem za velmi zajímavé ceny. Nejpohodlnějším způsobem jak si rezervovat letenku u letecké společnosti Ryanair.com je využití internetových služeb.

S leteckou společností Ryanair.com se dostanete do všech známých míst v Evropě. Z Prahy – letiště Ruzyně se nabízejí spoje do Birminghamu, East Midlands, Dublinu, Frankfurtu, Stockholmu, a z brněnského letiště Tuřany již od 300 Kč do anglického Stanstedu nebo španělské Barcelony. Dalších 40 spojů z Prahy jsou směrovány přes Frankfurt, odkud lze pokračovat do další zvolené destinace.