Click4sky.com - letenky Click4sky.cz

Letenky na Královna.cz >>

(online prodej letenek desítek leteckých společností včetně nízkonákladových dopravců, např. Smart Wings a dalších)

Click4Sky.cz je nízko nákladový letecký dopravce založený v roce 2007 společností ČSA. Společnost Click4Sky.com poskytuje kvalitní leteckou přepravu po celé Evropě. Ceny letenek jsou přesně stanovené, tím nehrozí, že by se cestující měl obávat a doplácet další vedlejší příplatky na dopravu. Click4sky.cz nabízí lety za univerzální cenu 1390 Kč za jednosměrný let. Click4Sky však přichází pravidelně i s různými akcemi, v nichž se dají prakticky sehnat letensky skoro zadarmo. Akce jsou však limitovány, proto doporučujeme letenky co nejdříve rezervovat.

Hlavní sídlo letecké společnosti Click4Sky.cz najdete přímo v Praze na letišti Ruzyně. Click4Sky vlastní moderní letadla Airbus A320, Boeing B737 a ATR. Na palubě letadla je cestujícím nabízeno zdarma občerstvení a tiskoviny. Click4Sky.cz již získala za dobu svého působení několik ocenění, která se týkala nabízených vynikajících služeb, kvalitního palubního servisu a dochvilnosti.

Letecká společnost Click4sky.com nabízí přímé lety bez přestupů do 42 evropských měst ve 27 zemích. S Click4Sky.com se dostanete například do Amsterdamu, Barcelony, Bruselu, Dublinu, Kodaně, Istanbulu, Hamburgu, Milána, Madridu, Mnichova, Rigy, Soluně, Splitu nebo třeba do Říma.